fbpx
Malta, první cestování na vlastní pěst.

Double Traveller

Naše jméno vlastně vzniklo na Maltě, kam jsme se vydali společně s našimi kamarády na Vánoce 2017. Popravdě, byla to naše první dobrodružná cesta bez cestovky, tzv. “na blind”. Serža s Karin nás do všeho zasvětili a my si připadali jak opravdičtí cestovatelé. Začali jsme tedy přemýšlet o společném blogu, nebo alespoň účtu na Instagramu, kde bychom mohli sdílet naše příběhy z cest. A tak jsme vytvořili Instagramový profil Double Traveller a postli první fotky.

Malta, kde vzniklo jméno Double Traveller

Když jsme přiletěli z Malty a všichni se vrátili do reálného života plného práce a školy, začali i jiné povinnosti a starosti. Nebyl čas postovat fotky a psát k nim sáhodlouhé popisky a komentáře. Serža s Karin jezdili po světě, hlavně po Americe jako koučové pro work/travel American Adventure a soustředili se na chod vlastního podnikání. Za to my začali přemýšlet o našich prioritách. Znáte takové ty otázky, na které si odpovíte kladně jen pro klid duše, ale tajně doufáte, že přijde změna a vám bude líp? My jsme přesně takové měli. Baví mě ta práce, kterou dělám? Dělám jí dobře? Kéž bych se mohla sbalit a někam odjet! Chci vůbec dělat to, v čem se momentálně pohybuju?

Švýcarsko, kde jsme si urovnali priority v životě.

Odpověď jsme našli ve Švýcarsku!

Švýcarsko jsme hned v únoru projeli autem. To pravé dobrodružství není v tom, na jakou stranu si lehnu u bazénu v pětihvězdičkovém hotelu, ale to, že ze dne na den plánujete kam se pojedete podívat, ještě odpoledne nemáte místo na spaní a pak když ho máte, jdete prozkoumat okolí. Jezdíte na místa, která nejsou mezi prvními top v hledáčku na Googlu a teprve tam cítíte tu volnost.

Kvůli tomuhle jsme se rozhodli pokračovat. Rozhodli jsme se být Double Traveller

Vznik jména Double Traveller

Teď už vám jen můžeme poděkovat za váš čas a bude moc rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Napište nám na náš Instagram, nebo Facebook. Doufáme, že se vám článek líbil, protože se opravdu máte na co těšit!