fbpx

My dva

A je to tady! My dva! Náš sen se pomalu ale jistě stává skutečností. Vybrali jsme si svůj cíl, ke kterému ale vede ještě dlouhá cesta. Zažíváme dobrodružství, které vždy není jen krásné a šťastné. Ale možná to překonávání překážek a nakonec i sám sebe činí to dobrodružství tak vzrušujícím. 

Tento blog nám poslouží jako zpověď, cestovní deník a vlastně i možnost podělit se s vámi o naše zkušenosti. Tak se pohodlně usaď, ať už sedíš doma, v práci, nebo ve vlaku a rozjeď to vzrůšo s námi dvojme!


Eliška

Aupair v Anglii
  • Jsem Eliška, je mi 23 a pocházím z Vimperka.
  • Už od školky jsem rodiče ujišťovala, že se tam jednou vrátím. A vrátila. Studovala jsem učitelství, kterého jsem se až do nedávna držela zuby-nehty. Když jsem se ale přestěhovala do Prahy a  nastoupila tam do školy, zjistila jsem, že to není ono. Nechtěla jsem sedět v lavici. Chtěla jsem cestovat, objevovat, zkusit si žít jinde.
  • Baví mě basketbal, focení, kreslení, malování, hudba a cestování. Začíná mě bavit i psaní článků!
  • Momentálně se věnuju přípravě na přijímací zkoušky a angličtině.


František

Aupair v Anglii
  • Jsem Fery, je mi 27 a pocházím z Vimperka.
  • Vimperk je město na Šumavě, kde jsem už jako malý objevoval poklady v lese na chalupě. I když jsem se po střední škole odstěhoval do Prahy, kde jsem pracoval u státní policie, na Šumavu jsem se vždycky rád vracel.
  • Baví mě jakýkoliv sport, cestování, technologie, objevování a hlavně rád smysluplně využívám čas.
  • Momentálně se věnuju samostudiu online marketingu a webdesignu, se kterým bych chtěl v budoucnu, i na cestách pracovat. 
  • Dále také investuji peníze do akcií a kryptoměn.


Double Traveller

my dva na cestě Walesem

My dva! Jsme Au-pair couple, který žije v Anglii a realizuje si své sny. Co je to Au-pair couple? Jak a kde žijeme? Proč jsme se tak rozhodli a jak se nám tady líbí? Nebojte se. Všechno se dozvíte v článcích.
Na blogu se dozvíte co nejvíce z našeho života Au-pair, o našich cestách po Anglii a vlastně o cestách do zahraničí obecně. Najdete tu typy na krásná místa, naše historky s nimi spojené a vlastně… aby to tak nějak celkem vyšlo i levně.
Máte možnost komentovat naše příspěvky a nechat nám nějaký feed-back, ze což budeme rádi. Vždycky je co vylepšovat. A jestli nechcete psát sem, v kontaktech najdete naše emaily, instagram i facebook, tak se určitě ozvěte i tam.


Tak hurá do toho!